12 Eylül 2011 Pazartesi

SAHH IN PARADISE TATİLİ

BURASI BAYAN HAVUZUHERKESE KOCAMN MERHABALAR........

ÖNCELİKLE GEÇEN SENEKİ TATİLİMİZİ YAZMAK İSTEDİM..EMİNİM BİR ÇOK KİŞİYE FAYDASI OLUR.........ÇOK GÜZEL BİR TATİL GEÇİRDİK BURADA ..KESİNİLİKLE HERKESE TAVSİYE EDERİM.
OTEL TÜRKİYENİN EN BÜYÜK TATİL KÖYÜ..

*YEMEKLER MÜKEMMEL..ÖZELLİKLE TATLI BÜFESİ ÇOK İYİYDİ..ÇOK OTEL GEZDİM...GERÇEKTEN ŞEFİNİ GİDİP TEBRİK ETTİĞİM NADİR OTELLERDEN OLDU BURASIDA:))))))))


*ÇOCUK OYUN KREŞLERİ 2 TANE ,BEN 4 MİNNOŞUMU BÖLÜYORDUM.2 TANESİ İÇ KREŞE 2 TANESİ DIŞ KREŞE ,BÖYLELİLKLE BAKICISIZ RAHAT BİR TATİL GEÇİREBİLMİŞTİM...KREŞLER TEMİZ FERAH...AYRICA DIŞ KISIMDA OUYUN SAHASI ,PARKLARI VE AKÜLÜ ARABA PİSTİDE MEVCUT...

*OTEL TEMİZLİĞİ ÇOK İYİDİ.HERGÜN GÜZELCE TEMİZLKİKLER YAPILDI BU KONUDADA BENİ HİÇ ÜZMEDİLER...

*DENİZİ ÇOK GÜZELMİŞ !!!!!!ANCAK BİZ TADINI ÇIKARTAMADIK ÇÜNKÜ HAVA YAPMADI VE HEP DALGALIYDI...DALGA OLUNCA TÜM KUMLAR HAVANIYOR VE BULANIK BİR DENİZ OLUYOR.EE HALİYLE DALGALI BULANIK DENİZDE 4 MELEĞİMİ TUTMAKTA KOLAY OLMADI..BİR KAÇ GÜN SAHİLE İNDİRDİM.KUMLARLA OYNADILAR.SONRADAN VAZGEÇTİM ZATEN:(((((((

*TESİS ÇOK GÜZEL PLANLANMIŞ.AKŞAMÜSTÜ BUNGALOVLAR VAR .ÇARDAK TARZINDA .ORADA AİLECE KAHVELER İÇİLİP UZUN SOHBETLER YAPILABİLİR...TABİİİ YAPABİLENE:))))))

*TESİS İÇİ MARKET KLASİKTİR PAHALI..EE BUNA ZATEN HEPİMİZ ALIŞTIK:)))))))

*OTEL FİYATINA GELECEK OLURSAK ,EPEYİ  FİYATLI ANCAK HELAL OLSUN DEDİRTTİ BANA:)))))))BEN RAHATCA TATİLİMİ YAPABİLDİM..HALA DAHA GÜZELLİKLERLE HATIRLIYORUM TATİLİMİZİ...

TESİSİN ÜSTTEN GÖRÜNÜMÜ...

ERKEK HAVUZUSAHİLE GEÇİŞ YOLU

OYUN PARKIhttp://sahinnparadise.com/

3 yorum:

Meral dedi ki...

ne zamandır burayı araştırıyorum. gördüğüm iyi oldu. Ancak biz çocuğu havuza sokunca kesin hastalanıyor. denizi tercih ediyoruz. denizinden pek memnun olmadıklarını söyleyenler var. ne dersiniz?

marifet ellerimizde dedi ki...

meralcim ben denizden memnun kalmadım:(((((
hava yapmadı dediler..aslında çarşaf gibidir falan filan....

ancak havuzu ve diğer herşeyi harikaydı..
kesinlikle tavsiye ederim..sevgıler:)))))))

yemyeşildeniz dedi ki...

e ama canım çekti şimdi benim :)) ben de ksinlikle denizi tercih edenlerdenim. sırf bu yüzden sürekli Yeni Meltem Çeşme'ye gideriz genelde, denizi güzel. hava yapmadı derken neyi kastetiler acaba, hangi ayda gitmiştiniz ki?